ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ШПІЦА? ПРОЧИТАЙТЕ, ЦЕ ЦІКАВО

         
         
         

 

 

ХТО ТАКИЙ СОБАЧКА БУ??
Кожен другий дзвінок телефоном починається з: "у вас є собачка Бу?". Хочу пояснити. Собачка Бу – це не порода! Собачка Бу – це стрижений під машинку померанський шпіц!

І, зауважте, не раз стрижений, а для того, щоб шпіц був схожий на собачку Бу, послугами грумера вам доведеться користуватися з незавидною регулярністю, так як шерсть, як її не стриги, а все одно відростає. А якщо вам трапиться щеня - «пуховичок», то довго стригти його вам не доведеться, після ваших стрижок він стане лисим до 2-3 років, якщо не раніше. Не хочу показувати на своєму сайті, во що він перетвориться....наберить в гуглі "алопеція помернаскьих шпіцев" та побачите...

Коротоктошерстих або гладкошерстих шпіців не буває! Якщо вам пропонують таких, – це шахраї! Обережно!

Тепер про шерсть. Шерсть померанського шпіца – це результат багаторічної праці селекціонерів, заводчиків-професіоналів! Розкішна шерсть шпіца - це гордість і гідність цього маленького песика! Я вже не кажу про те, що шерсть грає роль терморегулятора, густе підшерстя і довге остеве волосся не тільки зберігають тепло в холодну пору, але й не дозволяють перегріватися собаці в літню спеку. Стригти помаранця наголо – це таке ж блюзнірство, як повідсмикувати павичу пір'я… Якщо вам подобаються плюшеві собачки, будь ласка, підберіть собі підходящу породу. А шпіц... шпіц повинен радувати оточуючих своєю природною красою!

 

Німецький шпіц той / померанський, розплідник "ElenHouse", м.Київ